BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour Produkte Charged Pursuit 3
Under Armour

Under Armour Produkte Charged Pursuit 3

Kodi i artikullit: 3024878-104
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Vlerëso)
Under Armour Charged Pursuit 3 janë atlete vrapimi për meshkuj për të gjithë vrapuesit që kanë nevojë për fleksibilitet, rehati dhe shkathtësi në pistë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një material krejtësisht i lehtë dhe me ajrosje që ofron mbështetje strategjike pikërisht aty ku është e nevojshme. Sipërfaqja e madhe e materialit rrjetë garanton ajrim të shkëlqyer, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të thata dhe të freskëta edhe gjatë aktiviteteve më të vështira. Mbushjet e mbushura me shkumë rreth kyçit të këmbës përmirësojnë rehatinë gjatë vrapimit intensiv. Shtresa e butë me shkumë përshtatet me konturet e këmbës suaj dhe sjell rehati dhe reagim shtesë. Me teknologjinë Charged Cushioning® të shkumës në pjesën e mesme, e cila formon shkumën me ngjeshje, këmbët tuaja pajisen me rehati dhe kthim të energjisë në çdo kontakt me tokën. Tabani i gomëssiguron kapje të shkëlqyer dhe rrit qëndrueshmërinë e atleteve. Atletet për meshkuj Under Armour Charged Pursuit 3 ofrojnë butësi dhe rehati edhe më të madhe, me mbështetje dhe stabilitet maksimal. Me këto atlete të shkëlqyera, asnjë nga qëllimet tuaja në pistë nuk do të jetë i paarritshëm. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Lidhëse Profili i cekët Shtresë me mbushje shkume me teknologji Charged Cushioning®. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Under Armour Charged Pursuit 3 janë atlete vrapimi për meshkuj për të gjithë vrapuesit që kanë nevojë për fleksibilitet, rehati dhe shkathtësi në pistë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një material krejtësisht i lehtë dhe me ajrosje që ofron mbështetje strategjike pikërisht aty ku është e nevojshme. Sipërfaqja e madhe e materialit rrjetë garanton ajrim të shkëlqyer, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të thata dhe të freskëta edhe gjatë aktiviteteve më të vështira. Mbushjet e mbushura me shkumë rreth kyçit të këmbës përmirësojnë rehatinë gjatë vrapimit intensiv. Shtresa e butë me shkumë përshtatet me konturet e këmbës suaj dhe sjell rehati dhe reagim shtesë. Me teknologjinë Charged Cushioning® të shkumës në pjesën e mesme, e cila formon shkumën me ngjeshje, këmbët tuaja pajisen me rehati dhe kthim të energjisë në çdo kontakt me tokën. Tabani i gomëssiguron kapje të shkëlqyer dhe rrit qëndrueshmërinë e atleteve. Atletet për meshkuj Under Armour Charged Pursuit 3 ofrojnë butësi dhe rehati edhe më të madhe, me mbështetje dhe stabilitet maksimal. Me këto atlete të shkëlqyera, asnjë nga qëllimet tuaja në pistë nuk do të jetë i paarritshëm.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Profili i cekët
 • Shtresë me mbushje shkume me teknologji Charged Cushioning®

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka Under Armour
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232821-OLV
  Çmimi 5.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.900 LEK
  Masa
  40
  45
  42
  41
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 232628-GYRD
  Çmimi 7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Masa
  43
  45
  41
  40
  42
  44
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 401503N-BBLM
  Çmimi 3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Masa
  21
  22
  26
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 302689N-LPMT
  Çmimi 4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Masa
  24
  22
  23
  25
  26
  Ndihmë