BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH
PUMA

PUMA Atlete ST RUNNER V3 MESH

Kodi i artikullit: 384640-10
9.400 LEK
9.400 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 43
  • 45
  • 40.5
  • 44
  • 46
  • 42
  • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-600
5.900 LEK
Masa
10C
6C
7C
5C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-600
8.400 LEK
Masa
4.5Y
7Y
6Y
5.5Y
6.5Y
3.5Y
4Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-002
8.400 LEK
Masa
7Y
6.5Y
5Y
6Y
4.5Y
4Y
3.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-104
5.900 LEK
Masa
9C
10C
5C
6C
8C
7C
Ndihmë