BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas Atlete GRAND COURT 2.0
adidas

adidas Atlete GRAND COURT 2.0

Kodi i artikullit: HP8918
adidas GRAND COURT 2.0 janë atlete për fëmijë të bëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Këto atlete shkojnë me çdo gjë. Përforcimi i fortë rreth shollës së mesme dhe rripat Velcro ofrojnë mbështetje për këmbët e vogla, në mënyrë që ato të mund të lëvizin lehtësisht nga sheshi i lojërave në klasat e trajnimit. Dhe këto janë vetëm planet për mëngjes. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është bërë nga të paktën 50% material i ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Specifikimi: Atlete lifestyle për fëmijë Profili i cekët Rripat me velcro . Shikoni më shumë
4.900 LEK
4.900 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 21
 • 24
 • 26
 • 20
  20
 • 22
 • 23
 • 25
 • 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas GRAND COURT 2.0 janë atlete për fëmijë të bëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Këto atlete shkojnë me çdo gjë. Përforcimi i fortë rreth shollës së mesme dhe rripat Velcro ofrojnë mbështetje për këmbët e vogla, në mënyrë që ato të mund të lëvizin lehtësisht nga sheshi i lojërave në klasat e trajnimit. Dhe këto janë vetëm planet për mëngjes. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është bërë nga të paktën 50% material i ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle për fëmijë
 • Profili i cekët
 • Rripat me velcro

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Tenis
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete ML373TD2
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.500 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  8
  10
  11
  7
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP7556
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Masa
  5
  6-
  6
  4
  5-
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP5870
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Masa
  11K
  2-
  1
  13-K
  2
  10K
  11-K
  12-K
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY2462
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  7-K
  8-K
  5-K
  7K
  5K
  6K
  9-K
  Ndihmë