BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas Atlete ULTRABOUNCE
adidas

adidas Atlete ULTRABOUNCE

Kodi i artikullit: HP5777
adidas ULTRABOUNCE janë atlete vrapimi për meshkuj të cilat ju ndihmojnë të bëni hapin tjetër në udhëtimin tuaj të vrapimit. Shollat e lehta BOUNCE ofrojnë rehati dhe fleksibilitet për t'ju mbajtur energjinë dhe kur shtoni më shumë kilometra në rutinën tuaj të përditshme. Tabani I qëndrueshëm I gomës siguron përshtatje në një sërë sipërfaqesh, kështu që ju mund vraponi te sigurtë. Specifikimi: Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile Pjesa e brendshme tekstile Taban prej gome . Shikoni më shumë
13.100 LEK
13.100 LEK
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40 2/3
 • 46
  46
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 43 1/3
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 44
  44
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas ULTRABOUNCE janë atlete vrapimi për meshkuj të cilat ju ndihmojnë të bëni hapin tjetër në udhëtimin tuaj të vrapimit. Shollat e lehta BOUNCE ofrojnë rehati dhe fleksibilitet për t'ju mbajtur energjinë dhe kur shtoni më shumë kilometra në rutinën tuaj të përditshme. Tabani I qëndrueshëm I gomës siguron përshtatje në një sërë sipërfaqesh, kështu që ju mund vraponi te sigurtë.
Specifikimi:

 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete ML373TD2
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.500 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  8
  10
  11
  7
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP7556
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Masa
  5
  6-
  6
  4
  5-
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP5870
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Masa
  11K
  2-
  1
  13-K
  2
  10K
  11-K
  12-K
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY2462
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  7-K
  8-K
  5-K
  7K
  5K
  6K
  9-K
  Ndihmë