BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)
NIKE

NIKE Atlete NIKE REVOLUTION 6 NN (GS)

Kodi i artikullit: DD1096-608
8.500 LEK
8.500 LEK
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 36.5
  • 38.5
  • 40
  • 37.5
  • 36
  • 38
  • 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FB2208-100
9.900 LEK
Masa
6.5
7.5
6
8
7
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FB2208-002
9.900 LEK
Masa
7.5
7
8.5
6.5
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DV5458-003
5.900 LEK
Masa
10C
8C
5C
6C
7C
9C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DV5456-003
8.900 LEK
Masa
6.5Y
3.5Y
4Y
Ndihmë