BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2 BG

Kodi i artikullit: BQ5448-117
8.500 LEK
8.500 LEK
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 5.5Y 38 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 6Y 38.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5
6Y 38.5 24
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5451-117
6.900 LEK
Masa
11C
13C
12.5C
1Y
1.5Y
12C
3Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete HQ1762
10.200 LEK
Masa
7
7-
10-
8
8-
9
9-
Ndihmë