BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Atlete NEWBY

Kodi i artikullit: STM315705-01
9.900 LEK
9.900 LEK
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 40
  • 42
  • 43
  • 45
  • 41
  • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete ML373TD2
10.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.500 LEK
Masa
8.5
9.5
8
10
11
7
Sačuvano u omiljne
Atlete HP7556
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
5
6-
6
4
5-
4-
Sačuvano u omiljne
Atlete HP5870
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
11K
2-
1
13-K
2
10K
11-K
12-K
Sačuvano u omiljne
Atlete GY2462
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
7-K
8-K
5-K
7K
5K
6K
9-K
Ndihmë