BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE Atlete City Rep
NIKE

NIKE Atlete City Rep

Kodi i artikullit: DA1352-003
Nike City Rep janë atlete për stërvitje për meshkuj. Pjesa e sipërme e atleteve është e përforcuar me shtresa shtesë për t'i bërë ballë stërvitjes tuaj kërkuese në natyrë. Shkuma mbron çdo hap tuajin dhe përforcimet anësore kontribuojnë në sigurinë kur ndryshoni drejtimin. Tabani i gomës përshtatet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Rriteni intensitetin në stërvitjen tuaj të radhës me këto atlete për meshkuj. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme e përforcuar Shkumë e butë Taban gome. Shikoni më shumë
10.800 LEK
10.800 LEK
7.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40.5
 • 45
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 46
 • 41
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike City Rep janë atlete për stërvitje për meshkuj. Pjesa e sipërme e atleteve është e përforcuar me shtresa shtesë për t'i bërë ballë stërvitjes tuaj kërkuese në natyrë. Shkuma mbron çdo hap tuajin dhe përforcimet anësore kontribuojnë në sigurinë kur ndryshoni drejtimin. Tabani i gomës përshtatet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Rriteni intensitetin në stërvitjen tuaj të radhës me këto atlete për meshkuj.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme e përforcuar
 • Shkumë e butë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë