BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma Produkte ST Runner V3
Puma

Puma Produkte ST Runner V3

Kodi i artikullit: 384640-02
Atletet unisex Puma ST Runner v3 kanë një dizajn të përjetshëm dhe legjendar që nuk del kurrë nga moda. Modeli i njohur i atleteve është rifreskuar me detaje të reja në formën e një rrjete të mbuluar me lëkurë dhe najlon. Shkallëzimi i SoftFoam+ siguron amortizimin superior dhe rehati optimale me çdo hap. Tabani i gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme. Nëse komoditeti dhe dizajni klasik janë në vend të parë kur zgjidhni atlete, ST Runner v3 nuk do t'i zhgënjejë pritshmëritë tuaja.Specifikimi: Atlete unisex Pjesa e sipërme rrjetë, lëkure dhe najlon Taban gome. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet unisex Puma ST Runner v3 kanë një dizajn të përjetshëm dhe legjendar që nuk del kurrë nga moda. Modeli i njohur i atleteve është rifreskuar me detaje të reja në formën e një rrjete të mbuluar me lëkurë dhe najlon. Shkallëzimi i SoftFoam+ siguron amortizimin superior dhe rehati optimale me çdo hap. Tabani i gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme. Nëse komoditeti dhe dizajni klasik janë në vend të parë kur zgjidhni atlete, ST Runner v3 nuk do t'i zhgënjejë pritshmëritë tuaja.
Specifikimi:

 • Atlete unisex
 • Pjesa e sipërme rrjetë, lëkure dhe najlon
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka Puma

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FQ6600-104
  5.300 LEK
  Masa
  XS
  M
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FN2552-104
  8.900 LEK
  Masa
  S
  L
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FD6476-001
  9.500 LEK
  Masa
  6
  7
  8
  6.5
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte FD6454-103
  9.500 LEK
  Masa
  8
  8.5
  9.5
  Ndihmë