BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA Atlete ST Runner V3
PUMA

PUMA Atlete ST Runner V3

Kodi i artikullit: 384640-02
Atletet unisex Puma ST Runner v3 kanë një dizajn të përjetshëm dhe legjendar që nuk del kurrë nga moda. Modeli i njohur i atleteve është rifreskuar me detaje të reja në formën e një rrjete të mbuluar me lëkurë dhe najlon. Shkallëzimi i SoftFoam+ siguron amortizimin superior dhe rehati optimale me çdo hap. Tabani i gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme. Nëse komoditeti dhe dizajni klasik janë në vend të parë kur zgjidhni atlete, ST Runner v3 nuk do t'i zhgënjejë pritshmëritë tuaja.Specifikimi: Atlete unisex Pjesa e sipërme rrjetë, lëkure dhe najlon Taban gome. Shikoni më shumë
9.400 LEK
9.400 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 42
 • 44
 • 40.5
 • 41
 • 43
 • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet unisex Puma ST Runner v3 kanë një dizajn të përjetshëm dhe legjendar që nuk del kurrë nga moda. Modeli i njohur i atleteve është rifreskuar me detaje të reja në formën e një rrjete të mbuluar me lëkurë dhe najlon. Shkallëzimi i SoftFoam+ siguron amortizimin superior dhe rehati optimale me çdo hap. Tabani i gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në sipërfaqe të ndryshme. Nëse komoditeti dhe dizajni klasik janë në vend të parë kur zgjidhni atlete, ST Runner v3 nuk do t'i zhgënjejë pritshmëritë tuaja.
Specifikimi:

 • Atlete unisex
 • Pjesa e sipërme rrjetë, lëkure dhe najlon
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka PUMA
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë