BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA Atlete ST RUNNER V3 L
PUMA

PUMA Atlete ST RUNNER V3 L

Kodi i artikullit: 384855-02
10.200 LEK
10.200 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 41
  • 42
  • 43
  • 40.5
  • 44
  • 45
  • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-600
5.900 LEK
Masa
10C
6C
7C
5C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-600
8.400 LEK
Masa
4.5Y
7Y
6Y
5.5Y
6.5Y
3.5Y
4Y
5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DX7615-002
8.400 LEK
Masa
7Y
6.5Y
5Y
6Y
4.5Y
4Y
3.5Y
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV5458-104
5.900 LEK
Masa
9C
10C
5C
6C
8C
7C
Ndihmë