BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3
NIKE

NIKE Atlete NIKE RENEW RIDE 3

Kodi i artikullit: DC8185-402
12.400 LEK
12.400 LEK
12.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 11 45 29
  • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
8 41 26
11 45 29
9" 43 27.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5451-117
6.900 LEK
Masa
11C
13C
12.5C
1Y
1.5Y
12C
3Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete HQ1762
10.200 LEK
Masa
7
7-
10-
8
8-
9
9-
Ndihmë