BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas Atlete ADVANTAGE
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE

Kodi i artikullit: GW6494
Šifra proizvođača: LKK20
Atletet për fëmijë adidas ADVANTAGE Lifestyle unisex do të fitojnë zemrat e të gjithë fëmijëve. Me dizajnin e tyre klasik, tabanin e gomës dhe rripat me ngjitje Velcro, ato kalojnë testin e rehatisë maksimale dhe stilit të bukur. Pjesa e sipërme me përbërje sintetike ofron qëndrueshmërinë maksimale, duke e bërë të lehtë për ta mbajtur pastër dhe i reziston shtypjeve dhe gërvishtjeve. Argëtimi tani zgjat më shumë sepse fëmijët nuk do të duan t'i heqin ato edhe kur të përfundojë aventura në park. Frymëzuar nga atletet e tenisit, ato inkurajojnë sportin dhe zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme. Të përbëra nga një pjesë e madhe e materialit të ricikluar, ato janë pjesë e misionit të adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për fëmijë Lifestyle unisex Pjesa e brendshme tekstili Velcro Profil i cekët Pjesa e sipërme sintetike Logo adidas Taban gome. Shikoni më shumë
4.800 LEK
4.800 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 32
 • 35
 • 28
 • 31
 • 34
 • 30
 • 29
 • 33
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për fëmijë adidas ADVANTAGE Lifestyle unisex do të fitojnë zemrat e të gjithë fëmijëve. Me dizajnin e tyre klasik, tabanin e gomës dhe rripat me ngjitje Velcro, ato kalojnë testin e rehatisë maksimale dhe stilit të bukur. Pjesa e sipërme me përbërje sintetike ofron qëndrueshmërinë maksimale, duke e bërë të lehtë për ta mbajtur pastër dhe i reziston shtypjeve dhe gërvishtjeve. Argëtimi tani zgjat më shumë sepse fëmijët nuk do të duan t'i heqin ato edhe kur të përfundojë aventura në park. Frymëzuar nga atletet e tenisit, ato inkurajojnë sportin dhe zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme. Të përbëra nga një pjesë e madhe e materialit të ricikluar, ato janë pjesë e misionit të adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë Lifestyle unisex
 • Pjesa e brendshme tekstili
 • Velcro
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Tenis
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 395587-01
  7.900 LEK
  Masa
  36
  38
  39
  37
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG1240
  4.600 LEK
  Masa
  12-K
  1
  11K
  2
  11-K
  2-
  13-K
  10K
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete 392290-23
  7.900 LEK
  Masa
  42
  41
  45
  44
  40.5
  43
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IE8150
  6.600 LEK
  Masa
  6-
  5-
  4-
  5
  4
  6
  Ndihmë