BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Kodi i artikullit: DM4194-005
8.500 LEK
8.500 LEK
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6Y 38.5 24
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 6.5Y 39 24.5
  • 7Y 40 25
  • 5Y 37.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4"Y 36.5 23.5
6"Y 39 24.5
7Y 40 25
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DD9535-003
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
9
12
10
7.5
8
8.5
9.5
11
Sačuvano u omiljne
Atlete DD9294-007
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
7.5
6.5
7
6
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK2944-014
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
9.5
10
8
11
8.5
9
7.5
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5453-121
5.000 LEK
Shuma e kursyer 19%
6.200 LEK
Masa
6C
8C
7C
5C
9C
10C
Ndihmë