BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas

adidas Atlete DURAMO PROTECT

Kodi i artikullit: GW3852
Më të shkathët, më të fortë, më të shpejtë, ushtrimet e rregullta, cilido qoftë qëllimi, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo Protect do t'ju ndihmojnë ta arrini atë. Pjesa e sipërme e butë është projektuar për t'i mbajtur këmbët tuaja të ngrohta në mot të ftohtë. Shtresa LIGHTMOTION e bën çdo hap të lehtë, ndërsa tabani prej gome ngjitet në mënyrë të përkryer në tokë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.Specifikimet: Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile LIGHTMOTION Taban gome. Shikoni më shumë
10.900 LEK
10.900 LEK
7.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
 • 9- 44 27.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Më të shkathët, më të fortë, më të shpejtë, ushtrimet e rregullta, cilido qoftë qëllimi, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo Protect do t'ju ndihmojnë ta arrini atë. Pjesa e sipërme e butë është projektuar për t'i mbajtur këmbët tuaja të ngrohta në mot të ftohtë. Shtresa LIGHTMOTION e bën çdo hap të lehtë, ndërsa tabani prej gome ngjitet në mënyrë të përkryer në tokë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.
Specifikimet:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • LIGHTMOTION
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  9 43 1/3 26.7
  7- 41 1/3 25.5
  10- 45 1/3 28
  9- 44 27.1
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9535-003
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  9
  12
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  7.5
  6.5
  7
  6
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK2944-014
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  9.5
  10
  8
  11
  8.5
  9
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5453-121
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  6.200 LEK
  Masa
  6C
  8C
  7C
  5C
  9C
  10C
  Ndihmë