BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0
adidas

adidas Atlete Tensaur Sport 2.0

Kodi i artikullit: GW6467
Të vegjëlve u pëlqen të eksplorojnë të gjitha sipërfaqet dhe aleati i tyre ideal në këtë janë atletet unisex për fëmijë adidas Tensaur Sport 2.0 për fëmijë. Këto atlete kanë shirita velcro për ta bërë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Sholla e gomës është e lëmuar për vrapim dhe nuk lë gjurmë në dysheme. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.Specifikimi: Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme tekstile Sholla e gomës. Shikoni më shumë
4.100 LEK
4.100 LEK
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5-K 22 12.8
 • 8-K 26 15.3
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 9-K 27 16.1
 • 5K 21 12.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Të vegjëlve u pëlqen të eksplorojnë të gjitha sipërfaqet dhe aleati i tyre ideal në këtë janë atletet unisex për fëmijë adidas Tensaur Sport 2.0 për fëmijë. Këto atlete kanë shirita velcro për ta bërë të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Sholla e gomës është e lëmuar për vrapim dhe nuk lë gjurmë në dysheme. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.
Specifikimi:

 • Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Sholla e gomës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Stërvitje, Vrapim
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  5-K 22 12.8
  8-K 26 15.3
  6K 23 13.2
  7K 24 14
  9-K 27 16.1
  5K 21 12.3
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9535-003
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  9
  12
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  7.5
  6.5
  7
  6
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK2944-014
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  9.5
  10
  8
  11
  8.5
  9
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5453-121
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  6.200 LEK
  Masa
  6C
  8C
  7C
  5C
  9C
  10C
  Ndihmë