BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas Atlete DURAMO PROTECT
adidas

adidas Atlete DURAMO PROTECT

Kodi i artikullit: GW4149
adidas DURAMO PROTECT janë atlete vrapimi për femra të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Atletet adidas DURAMO PROTECT kanë mbushje LIGHTMOTION dhe një pjesë të sipërme të ngrohtë të krijuar për dimër, kështu që ju jeni gjithmonë gati për vrap ose stërvitje në palestër, edhe kur temperaturat bien. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është një nga zgjidhjet tona për të reduktuar mbetjet plastike.Specifikimi: Atlete për femra Profil klasik Pjesa e sipërme tekstile Mbushje LIGHTMOTION. Shikoni më shumë
10.900 LEK
10.900 LEK
7.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 6- 40 24.6
 • 3- 36 22.1
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas DURAMO PROTECT janë atlete vrapimi për femra të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Atletet adidas DURAMO PROTECT kanë mbushje LIGHTMOTION dhe një pjesë të sipërme të ngrohtë të krijuar për dimër, kështu që ju jeni gjithmonë gati për vrap ose stërvitje në palestër, edhe kur temperaturat bien. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve është e përbërë nga të paktën 50% materiale të ricikluara. Ky produkt është një nga zgjidhjet tona për të reduktuar mbetjet plastike.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Mbushje LIGHTMOTION

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  6- 40 24.6
  3- 36 22.1
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9535-003
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  9
  12
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  7.5
  6.5
  7
  6
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK2944-014
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  9.5
  10
  8
  11
  8.5
  9
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5453-121
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  6.200 LEK
  Masa
  6C
  8C
  7C
  5C
  9C
  10C
  Ndihmë