BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS

SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO

Kodi i artikullit: 232591-NVBK
Një nivel më i lartë rehatie në atletet Lifestyle për meshkuj SKECHERS SKECH-LITE PRO. Këto atlete klasike e kanë pjesën e sipërme prej rrjete me veshje lëkure sintetike. Nuk keni më nevojë të zgjidhni midis stilit, prakticitetit dhe qëndrueshmërisë, sepse me këtë model ju i keni të gjitha këto cilësi të bashkuara në një atlete të vetme. Sockliner Memory Foam® e bën ecjen tuaj të jetë e rehatshme. E përbërë nga materiale 100% vegane, kjo është një arsye më shumë për t'i bërë këto atletet të preferuarat e tua. Shtresa e mesme Skech-Lite thith goditjet nëse është dita juaj e stërvitjes. Logoja e markës përshtatet me estetikën e mirë të modelit duke nxjerr në pah stilin cilësinë dhe origjinalitetin e markës.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Shtresë Skechers Memory Foam® Shtresë e mesme Skech-Lite Përbërja e sipërme: rrjetë Taban gome. Shikoni më shumë
9.900 LEK
9.900 LEK
7.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 41
 • 44
 • 46
 • 43
 • 40
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Një nivel më i lartë rehatie në atletet Lifestyle për meshkuj SKECHERS SKECH-LITE PRO. Këto atlete klasike e kanë pjesën e sipërme prej rrjete me veshje lëkure sintetike. Nuk keni më nevojë të zgjidhni midis stilit, prakticitetit dhe qëndrueshmërisë, sepse me këtë model ju i keni të gjitha këto cilësi të bashkuara në një atlete të vetme. Sockliner Memory Foam® e bën ecjen tuaj të jetë e rehatshme. E përbërë nga materiale 100% vegane, kjo është një arsye më shumë për t'i bërë këto atletet të preferuarat e tua. Shtresa e mesme Skech-Lite thith goditjet nëse është dita juaj e stërvitjes. Logoja e markës përshtatet me estetikën e mirë të modelit duke nxjerr në pah stilin cilësinë dhe origjinalitetin e markës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresë Skechers Memory Foam®
 • Shtresë e mesme Skech-Lite
 • Përbërja e sipërme: rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka SKECHERS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB2208-100
  9.900 LEK
  Masa
  6.5
  7.5
  6
  8
  7
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB2208-002
  9.900 LEK
  Masa
  7.5
  7
  8.5
  6.5
  6
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DV5458-003
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  8C
  5C
  6C
  7C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DV5456-003
  8.900 LEK
  Masa
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  Ndihmë