BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO Atlete CIMA
LOTTO

LOTTO Atlete CIMA

Kodi i artikullit: LTF223M102-02
6.900 LEK
6.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 40 25.5
  • 41 41 26.5
  • 44 44 28.5
  • 43 43 27.5
  • 45 45 29
  • 42 42 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka LOTTO
Masa Masa EU Masa në cm
40 40 25.5
41 41 26.5
44 44 28.5
43 43 27.5
45 45 29
42 42 27
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DD9535-003
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
9
12
10
7.5
8
8.5
9.5
11
Sačuvano u omiljne
Atlete DD9294-007
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
7.5
6.5
7
6
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK2944-014
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
9.5
10
8
11
8.5
9
7.5
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5453-121
5.000 LEK
Shuma e kursyer 19%
6.200 LEK
Masa
6C
8C
7C
5C
9C
10C
Ndihmë