BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO Atlete TESSA
LOTTO

LOTTO Atlete TESSA

Kodi i artikullit: LTF223F100-10
6.500 LEK
6.500 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 36
  • 39
  • 40
  • 38
  • 37
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka LOTTO
Masa Masa EU Masa në cm
36
39
40
38
37
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-62
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
42
44
43
41
45
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-01
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
44
46
43
45
42
41
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
8.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6527
3.700 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.300 LEK
Masa
6K
8-K
5-K
7K
5K
7-K
9-K
Ndihmë