BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF
adidas

adidas Atlete Tensaur Sport 2.0 CF

Kodi i artikullit: GW6451
Šifra proizvođača: LKK10
Duke luajtur, kërcyer, ecur ose vrapuar, fëmijët testojnë vazhdimisht atletet dhe atletet unisex adidas Tensaur Sport 2.0 CF janë ideale për të përballuar gjithçka. Këto atlete klasike kanë një dizajn të gjithanshëm që kombinohet pothuajse me çdo veshje. Tabani i gomës është i lëmuar dhe nuk lë gjurmë në dysheme duke i bërë këto atlete ideale për përdorim të përditshëm. Rripat me ngjitje Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e këtyre atleteve. Logoja adidas dhe 3-stripes nxjerrin në pah stilin e veçantë, cilësinë dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Të përbëra nga një gamë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishini të voglit apo të voglës suaj këto atlete dhe lërini ato të shijojnë ditën e tyre dhe të eksplorojnë vende të reja. Specifikimi: Atlete unisex për fëmijë Profili i cekët Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Pjesa e brendshme tekstile Logo adidas Taban gome. Shikoni më shumë
5.500 LEK
5.500 LEK
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 33
 • 30
 • 28
 • 35
 • 29
 • 31
 • 32
 • 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Duke luajtur, kërcyer, ecur ose vrapuar, fëmijët testojnë vazhdimisht atletet dhe atletet unisex adidas Tensaur Sport 2.0 CF janë ideale për të përballuar gjithçka. Këto atlete klasike kanë një dizajn të gjithanshëm që kombinohet pothuajse me çdo veshje. Tabani i gomës është i lëmuar dhe nuk lë gjurmë në dysheme duke i bërë këto atlete ideale për përdorim të përditshëm. Rripat me ngjitje Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e këtyre atleteve. Logoja adidas dhe 3-stripes nxjerrin në pah stilin e veçantë, cilësinë dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Të përbëra nga një gamë materialesh të ricikluara, këto atlete kanë të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të ndihmuar në eleminimin e mbetjeve plastike. Vishini të voglit apo të voglës suaj këto atlete dhe lërini ato të shijojnë ditën e tyre dhe të eksplorojnë vende të reja.

Specifikimi:

 • Atlete unisex për fëmijë
 • Profili i cekët
 • Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-600
  5.900 LEK
  Masa
  10C
  6C
  7C
  5C
  8C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-600
  8.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  6Y
  5.5Y
  6.5Y
  3.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DX7615-002
  8.400 LEK
  Masa
  7Y
  6.5Y
  5Y
  6Y
  4.5Y
  4Y
  3.5Y
  5.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV5458-104
  5.900 LEK
  Masa
  9C
  10C
  5C
  6C
  8C
  7C
  Ndihmë