BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike Atlete Downshifter 12
Nike

Nike Atlete Downshifter 12

Kodi i artikullit: DD9294-600
Përshkoni akoma edhe më shumë kilometra në atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe qëndrueshmëria që ato ofrojnë, e kombinuar me një ndjenjë butësie, mundëson një stërvitje akoma më të mirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Shiriti për fiksimin e pjesës së mesme të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shtresa e butë në tabanin e mesëm e bën çdo hap më të butë, ndërsa lartësia e këtyre atleteve sjell komoditet më të lartë për ju. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar ndaj peshës. Specifikimi: Profil klasik Pjesa e sipërme rrjetë Tabani gome. Shikoni më shumë
9.600 LEK
9.600 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 4.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38
 • 37.5
 • 40
 • 38.5
 • 39
 • 36.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Përshkoni akoma edhe më shumë kilometra në atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe qëndrueshmëria që ato ofrojnë, e kombinuar me një ndjenjë butësie, mundëson një stërvitje akoma më të mirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Shiriti për fiksimin e pjesës së mesme të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shtresa e butë në tabanin e mesëm e bën çdo hap më të butë, ndërsa lartësia e këtyre atleteve sjell komoditet më të lartë për ju. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar ndaj peshës.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Tabani gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 403694L-BBK
  Çmimi 7.900 LEK
  Masa
  36
  39
  38
  37
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 232499-BBK
  Çmimi 7.900 LEK
  Masa
  46
  40
  42
  44
  45
  41
  43
  47.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 302298N-LVMT
  Çmimi 4.900 LEK
  Masa
  26
  25
  24
  22
  23
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IH8838
  Çmimi 10.800 LEK
  Masa
  7
  9-
  10-
  7-
  8
  8-
  11
  9
  Ndihmë