BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE Atlete Legend Essential 2
NIKE

NIKE Atlete Legend Essential 2

Kodi i artikullit: CQ9545-001
Të dizajnuara për të gjitha llojet e stërvitjeve, atletet për femra Nike Legend Essential 2 ju sjellin shumë rehati dhe mbështetje gjatë stërvitjes. Këto atlete të gjithanshme kanë një thembër të sheshtë, të qëndrueshme, një pjesë fleksibël dhe mbështetje anësore të sigurt. Rrjeta për ajrosje dhe shtresat e qëndrueshme të materialit në pjesën e prapme dhe në anën e sipërme sigurojnë mbështetje të fortë për këmbët gjatë lëvizjes. Dizajni i thembrës ju lejon qëndrueshmëri gjatë kryerjes së ushtrimeve, ndërsa përforcimet prej gome në pjesën e jashtme të tabanit sigurojnë mbështetje për lëvizjen anësore. Specifikim: Pjesa e sipërme: tekstil, sintetike Taban gome i qëndrueshëm Ngjyra: E zezë / metalike argjend / e bardhë. Shikoni më shumë
9.900 LEK
9.900 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8.5 40 25.5
 • 6 36.5 23
 • 7.5 38.5 24.5
 • 7 38 24
 • 8 39 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Të dizajnuara për të gjitha llojet e stërvitjeve, atletet për femra Nike Legend Essential 2 ju sjellin shumë rehati dhe mbështetje gjatë stërvitjes. Këto atlete të gjithanshme kanë një thembër të sheshtë, të qëndrueshme, një pjesë fleksibël dhe mbështetje anësore të sigurt. Rrjeta për ajrosje dhe shtresat e qëndrueshme të materialit në pjesën e prapme dhe në anën e sipërme sigurojnë mbështetje të fortë për këmbët gjatë lëvizjes. Dizajni i thembrës ju lejon qëndrueshmëri gjatë kryerjes së ushtrimeve, ndërsa përforcimet prej gome në pjesën e jashtme të tabanit sigurojnë mbështetje për lëvizjen anësore.
Specifikim:

 • Pjesa e sipërme: tekstil, sintetike
 • Taban gome i qëndrueshëm
 • Ngjyra: E zezë / metalike argjend / e bardhë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  6" 37.5 23.5
  8" 40 25.5
  6 36.5 23
  7" 38.5 24.5
  7 38 24
  8 39 25
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH2987-106
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  8.5
  7.5
  9.5
  11
  8
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD1096-100
  7.700 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  8.500 LEK
  Masa
  7Y
  5.5Y
  4.5Y
  4Y
  6.5Y
  3.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DA1352-003
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.800 LEK
  Masa
  7.5
  11
  9
  9.5
  10
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 819352-010
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  4.400 LEK
  Masa
  4Y
  6Y
  7Y
  3Y
  5Y
  Ndihmë