BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS

SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE

Kodi i artikullit: 12615-MVE
8.900 LEK
8.900 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37 24
  • 38.5 38.5 25.5
  • 36.5 36.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka SKECHERS
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 24
38" 38.5 25.5
36" 36.5 23.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5451-117
6.900 LEK
Masa
11C
13C
12.5C
1Y
1.5Y
12C
3Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete HQ1762
10.200 LEK
Masa
7
7-
10-
8
8-
9
9-
Ndihmë