BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE BASE COURT

Kodi i artikullit: GW7120
Atletet Lifestyle për femra adidas Advantage Base Court janë frymëzuar nga pamja e atleteve të tenisit. Sillni atmosferë të mirë në pamjen tuaj të përditshme. Një model sportiv klasik me linja të thjeshta shkon mirë me çdo kombinim mode. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike është e qëndrueshme, por mjaft e butë për t'u përshtatur me formën e këmbës në çdo pozicion. Panelet e ajrimit sigurojnë ajrosje oprimale, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të thata dhe të freskëta edhe në qoftëse i keni mbajtur atletet veshur për një kohë të gjatë. Shtresa e butë EVA kontribuon në ndjenjën e rehatisë. Modeli është krijuar nga të paktën 50% material të ricikluar si pjesë e zgjidhjes së adidas ne eleminimin e mbetjeve plastike. Ju dhe adidas vendosni tendencat e modës dhe kujdeseni për planetin dhe mbrojtjen e mjedisit. Specifikimi: Atlete Lifestyle për femra Lidhëse Profil i cekët Produkt Primegreen Shtresë EVA Përbërja e sipërme: sintetike Taban prej gome. Shikoni më shumë
9.400 LEK
9.400 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36 2/3
 • 40
 • 36
  36
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 37 1/3
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet Lifestyle për femra adidas Advantage Base Court janë frymëzuar nga pamja e atleteve të tenisit. Sillni atmosferë të mirë në pamjen tuaj të përditshme. Një model sportiv klasik me linja të thjeshta shkon mirë me çdo kombinim mode. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike është e qëndrueshme, por mjaft e butë për t'u përshtatur me formën e këmbës në çdo pozicion. Panelet e ajrimit sigurojnë ajrosje oprimale, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të thata dhe të freskëta edhe në qoftëse i keni mbajtur atletet veshur për një kohë të gjatë. Shtresa e butë EVA kontribuon në ndjenjën e rehatisë. Modeli është krijuar nga të paktën 50% material të ricikluar si pjesë e zgjidhjes së adidas ne eleminimin e mbetjeve plastike. Ju dhe adidas vendosni tendencat e modës dhe kujdeseni për planetin dhe mbrojtjen e mjedisit.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Produkt Primegreen
 • Shtresë EVA
 • Përbërja e sipërme: sintetike
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete ML373TD2
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.500 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  8
  10
  11
  7
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP7556
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Masa
  5
  6-
  6
  4
  5-
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP5870
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Masa
  11K
  2-
  1
  13-K
  2
  10K
  11-K
  12-K
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY2462
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  7-K
  8-K
  5-K
  7K
  5K
  6K
  9-K
  Ndihmë