BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas

adidas Atlete GALAXY 6

Kodi i artikullit: GW4139
Vishni atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 6 dhe përshkoni edhe më shumë kilometra. Të përsosura për përdorim të përditshëm, ato kanë një pjesë të sipërme të lehtë dhe me ajrosje, kështu që këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta pavarësisht nga numri i kilometrave të përshkuar. Sholla e mesme Cloudfoam ofron fleksibilitet në hap, ndërsa tabani i jashtëm prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet, nga bari i lagësht deri te argjila e ngadaltë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile OrthoLite® Taban gome. Shikoni më shumë
8.000 LEK
8.000 LEK
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 12- 48 29.7
 • 11 46 28.4
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7 40 2/3 25
 • 12 47 1/3 29.3
 • 9- 44 27.1
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
 • 8 42 25.9
 • 9 43 1/3 26.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Vishni atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 6 dhe përshkoni edhe më shumë kilometra. Të përsosura për përdorim të përditshëm, ato kanë një pjesë të sipërme të lehtë dhe me ajrosje, kështu që këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta pavarësisht nga numri i kilometrave të përshkuar. Sholla e mesme Cloudfoam ofron fleksibilitet në hap, ndërsa tabani i jashtëm prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet, nga bari i lagësht deri te argjila e ngadaltë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • OrthoLite®
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  12- 48 29.7
  11 46 28.4
  8- 42 2/3 26.3
  7 40 2/3 25
  12 47 1/3 29.3
  9- 44 27.1
  7- 41 1/3 25.5
  10- 45 1/3 28
  8 42 25.9
  9 43 1/3 26.7
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH2987-106
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  8.5
  7.5
  9.5
  11
  8
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD1096-100
  7.700 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  8.500 LEK
  Masa
  7Y
  5.5Y
  4.5Y
  4Y
  6.5Y
  3.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DA1352-003
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.800 LEK
  Masa
  7.5
  11
  9
  9.5
  10
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 819352-010
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  4.400 LEK
  Masa
  4Y
  6Y
  7Y
  3Y
  5Y
  Ndihmë