BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature
Nike

Nike Atlete Court Vision Mid Next Nature

Kodi i artikullit: DN3577-100
Njihuni me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Mid Next Nature që ofrojnë rehati dhe stil të jashtëzakonshëm retro në modën e sotme. Nëse ju pëlqeni pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80-të, por e doni kulturën me ritme të shpejta të modës së sotme atëherë këto atlete janë klasik të përjetshëm që kombinohen me lehtësi me të gjitha veshjet dhe stilet tuaja. Përzierja moderne dhe klasike e Nike në këtë model përmban të paktën 20% materiale të ricikluara. Pjesa e sipërme e lëkurës është zëvendësuar me një pjesë sintetike që ruan dizajnin e origjinalit. Materiali prej pambuku shton elegancë dhe rehati. Profili gjysmë i thellë duket elegant, pa hequr asgjë nga rehatia. Panelet e ajrimit në anë dhe në pjesën e sipërme në zonën e gishtave i mbajnë këmbët të freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës përshtatet në mënyrë të përkryer dhe i jep siguri hapit tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Lidhëse Profil gjysmë i thellë Panele ajrimi Logo Nike Taban gome. Shikoni më shumë
12.200 LEK
12.200 LEK
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 6.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40.5
 • 43
 • 42
 • 42.5
 • 44
 • 45
 • 41
 • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Njihuni me atletet Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Mid Next Nature që ofrojnë rehati dhe stil të jashtëzakonshëm retro në modën e sotme. Nëse ju pëlqeni pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80-të, por e doni kulturën me ritme të shpejta të modës së sotme atëherë këto atlete janë klasik të përjetshëm që kombinohen me lehtësi me të gjitha veshjet dhe stilet tuaja. Përzierja moderne dhe klasike e Nike në këtë model përmban të paktën 20% materiale të ricikluara. Pjesa e sipërme e lëkurës është zëvendësuar me një pjesë sintetike që ruan dizajnin e origjinalit. Materiali prej pambuku shton elegancë dhe rehati. Profili gjysmë i thellë duket elegant, pa hequr asgjë nga rehatia. Panelet e ajrimit në anë dhe në pjesën e sipërme në zonën e gishtave i mbajnë këmbët të freskëta dhe të thata gjatë gjithë ditës. Tabani i gomës përshtatet në mënyrë të përkryer dhe i jep siguri hapit tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Lidhëse
 • Profil gjysmë i thellë
 • Panele ajrimi
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U327FE
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-007
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  7
  7.5
  8.5
  6
  6.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  11
  7.5
  8.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-002
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  5.5Y
  Ndihmë