BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE Atlete Downshifter 11
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 11

Kodi i artikullit: CW3413-502
10.800 LEK
10.800 LEK
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 5.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 8.5 40 25.5
  • 6 36.5 23
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
6" 37.5 23.5
7 38 24
8" 40 25.5
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
8 39 25
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH2987-106
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
10
9
12
8.5
7.5
9.5
11
8
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1096-100
7.700 LEK
Shuma e kursyer 9%
8.500 LEK
Masa
7Y
5.5Y
4.5Y
4Y
6.5Y
3.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1352-003
9.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.800 LEK
Masa
7.5
11
9
9.5
10
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 819352-010
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Masa
4Y
6Y
7Y
3Y
5Y
Ndihmë