BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0
adidas

adidas Atlete OWNTHEGAME 2.0

Kodi i artikullit: GW5483
Merrni kontrollin kur dilni në fushë me atletet e basketbollit për meshkuj adidas OWNTHEGAME 2.0. Pjesa e sipërme rrjetë i mban këmbët tuaja të freskëta ndërsa vraponi në fushë. Shtresa e lehtë poshtë këmbëve thith goditjet me çdo hap. Ky produkt është përbërë nga përmbajtje të riciklueshme, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë e dyfishtë Zona e thembrës TPU Pesha: 331 g. Shikoni më shumë
10.200 LEK
10.200 LEK
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9- 44 27.1
 • 11 46 28.4
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 12 47 1/3 29.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9 43 1/3 26.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Merrni kontrollin kur dilni në fushë me atletet e basketbollit për meshkuj adidas OWNTHEGAME 2.0. Pjesa e sipërme rrjetë i mban këmbët tuaja të freskëta ndërsa vraponi në fushë. Shtresa e lehtë poshtë këmbëve thith goditjet me çdo hap. Ky produkt është përbërë nga përmbajtje të riciklueshme, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë e dyfishtë
 • Zona e thembrës TPU
 • Pesha: 331 g

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  9- 44 27.1
  11 46 28.4
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  8- 42 2/3 26.3
  10- 45 1/3 28
  12 47 1/3 29.3
  7- 41 1/3 25.5
  9 43 1/3 26.7
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9535-003
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  9
  12
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  7.5
  6.5
  7
  6
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK2944-014
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  9.5
  10
  8
  11
  8.5
  9
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5453-121
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  6.200 LEK
  Masa
  6C
  8C
  7C
  5C
  9C
  10C
  Ndihmë