BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature

Kodi i artikullit: DH3158-102
Njihuni me atletet për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Janë përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e lojës së basketbollit të vjetër dhe të mirë. Shikoni më shumë
11.600 LEK
11.600 LEK
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 39 25
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 5.5 36 22.5
 • 8.5 40 25.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 9 42.5 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Njihuni me atletet për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Janë përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e lojës së basketbollit të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
 • Shollë gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
6 36.5 23
7 38 24
5" 36 22.5
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
9 42.5 27.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DD9535-003
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
9
12
10
7.5
8
8.5
9.5
11
Sačuvano u omiljne
Atlete DD9294-007
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
7.5
6.5
7
6
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK2944-014
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
9.5
10
8
11
8.5
9
7.5
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5453-121
5.000 LEK
Shuma e kursyer 19%
6.200 LEK
Masa
6C
8C
7C
5C
9C
10C
Ndihmë