BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike Atlete Revolution 6 Next Nature
Nike

Nike Atlete Revolution 6 Next Nature

Kodi i artikullit: DC3728-102
Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe mbështetje të gjithanshme në krahasim me modelet e mëparshme. Ne e dimë se komoditeti është çelësi i suksesit të çdo vrapuesi, prandaj u siguruam që çdo hap i juaj të jetë më fleksibël dhe me mbështetje më të butë. Rrjeta prej pambuku vendoset për rehati maksimale, ndërsa lëkura e përforcuar rrit qëndrueshmërinë. Shtresa e mesme është e mbushur me shkumë të butë për rehati edhe më të madhe se modeli i mëparshëm. Tabani i gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një mbështetje natyrale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të lëvizi natyrshëm. Më shumë amortizim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet me rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Lidhni atletet, dilni në pistë dhe filloni vrapin tuaj. Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Logo Nike Përbërja e sipërme 100% e ricikluar Pjesa e sipërme me ajrosje Taban gome i krijuar nga kompjuteri. Shikoni më shumë
8.800 LEK
8.800 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41
 • 42.5
 • 45
 • 40.5
 • 43
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe mbështetje të gjithanshme në krahasim me modelet e mëparshme. Ne e dimë se komoditeti është çelësi i suksesit të çdo vrapuesi, prandaj u siguruam që çdo hap i juaj të jetë më fleksibël dhe me mbështetje më të butë. Rrjeta prej pambuku vendoset për rehati maksimale, ndërsa lëkura e përforcuar rrit qëndrueshmërinë. Shtresa e mesme është e mbushur me shkumë të butë për rehati edhe më të madhe se modeli i mëparshëm. Tabani i gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një mbështetje natyrale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të lëvizi natyrshëm. Më shumë amortizim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve përshtatet me rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Lidhni atletet, dilni në pistë dhe filloni vrapin tuaj.

Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo Nike
 • Përbërja e sipërme 100% e ricikluar
 • Pjesa e sipërme me ajrosje
 • Taban gome i krijuar nga kompjuteri

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete U327FE
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Masa
  7.5
  8.5
  9.5
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FD6476-007
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  7
  7.5
  8.5
  6
  6.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FD6454-104
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  11
  7.5
  8.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-002
  9.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.400 LEK
  Masa
  4.5Y
  7Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  5.5Y
  Ndihmë