BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER Atlete Style M 1
SLAZENGER

SLAZENGER Atlete Style M 1

Kodi i artikullit: SLF221M104-02
5.900 LEK
5.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 43 43
  • 42 42
  • 41 41
  • 44 44
  • 40 40
  • 45 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SLAZENGER
Masa Masa EU Masa në cm
43 43
42 42
41 41
44 44
40 40
45 45
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë