BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO Atlete NOLIN PS
LOTTO

LOTTO Atlete NOLIN PS

Kodi i artikullit: LTF221B106-02
4.500 LEK
4.500 LEK
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 33 33 21
  • 28 28 17.5
  • 32 30 20.5
  • 34 34 22
  • 35 35 22.5
  • 29 29 18.5
  • 31 31 20
  • 30 30 19
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka LOTTO
Masa Masa EU Masa në cm
33 33 21
28 28 17.5
32 30 20.5
34 34 22
35 35 22.5
29 29 18.5
31 31 20
30 30 19
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë