BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS Atlete QUEEN
KRONOS

KRONOS Atlete QUEEN

Kodi i artikullit: KRF221F150-01
5.500 LEK
5.500 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 40
  • 38 38
  • 39 39
  • 37 37
  • 36 36
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka KRONOS
Masa Masa EU Masa në cm
40 40
38 38
39 39
37 37
36 36
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-62
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
42
44
43
41
45
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-01
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
44
46
43
45
42
41
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
8.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6527
3.700 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.300 LEK
Masa
6K
8-K
5-K
7K
5K
7-K
9-K
Ndihmë