BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Atlete ACE

Kodi i artikullit: STM213725-01
9.900 LEK
9.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 42 42 27
  • 45 45 29.5
  • 44 44 28.5
  • 41 41 26.5
  • 43 43 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
42 42 27
45 45 29.5
44 44 28.5
41 41 26.5
43 43 28
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë