BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Atlete ROMA V2

Kodi i artikullit: STM214720-03
7.900 LEK
7.900 LEK
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 44 44 28.5
  • 42 42 27
  • 41 41 26.5
  • 43 43 28
  • 45 45 29.5
  • 40 40 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
44 44 28.5
42 42 27
41 41 26.5
43 43 28
45 45 29.5
40 40 25.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5451-117
6.900 LEK
Masa
11C
13C
12.5C
1Y
1.5Y
12C
3Y
2.5Y
Sačuvano u omiljne
Atlete HQ1762
10.200 LEK
Masa
7
7-
10-
8
8-
9
9-
Ndihmë