BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Kodi i artikullit: H04537
adidas Run Falcon 2.0 janë atlete vrapimi për meshkuj që ju inkurajojnë të thyeni rutinën e stërvitjes dhe të vraponi më shpejt në pistë. Janë shumë komode dhe të lehta dhe janë ideale për vrapuesit fillestarë. Ato janë projektuar për të gjitha llojet e sipërfaqeve, duke filluar nga pistat e destinuara për vrapim, deri te terrenet pyjore apo rrugët e qytetit. Shikoni më shumë
8.000 LEK
8.000 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9- 44 27.1
  • 7 40 2/3 25
  • 9 43 1/3 26.7
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 10- 45 1/3 28
  • 8 42 25.9
  • 11 46 28.4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas Run Falcon 2.0 janë atlete vrapimi për meshkuj që ju inkurajojnë të thyeni rutinën e stërvitjes dhe të vraponi më shpejt në pistë. Janë shumë komode dhe të lehta dhe janë ideale për vrapuesit fillestarë. Ato janë projektuar për të gjitha llojet e sipërfaqeve, duke filluar nga pistat e destinuara për vrapim, deri te terrenet pyjore apo rrugët e qytetit. Tani ato janë ridizajnuar me një pamje të re dhe një përditësim modern. Me ndihmën e shtresave të buta, ato sjellin rehati në çdo hap. Pjesa e sipërme është prej materialesh rrjetë sintetike që sjell ajrosje, qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Shtresa e butë ofron rehati dhe komoditet në çdo hap. Përshkoni edhe më shumë kilometra se zakonisht me këto atlete të lehta vrapimi për meshkuj Run Falcon.
Specifikimi:

  • Pjesa e sipërme rrjetë
  • Shollë gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
7 40 2/3 25
9 43 1/3 26.7
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
11 46 28.4
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-62
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
42
44
43
41
45
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-01
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
44
46
43
45
42
41
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
8.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6527
3.700 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.300 LEK
Masa
6K
8-K
5-K
7K
5K
7-K
9-K
Ndihmë