BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas Atlete DURAMO 10
adidas

adidas Atlete DURAMO 10

Kodi i artikullit: GW8348
Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër deri tek daljet në mbrëmje me miqtë atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të vrapimit tuaj për aktivitetet tuaja sportive apo me xhinset tuaja të preferuara për një mbrëmje me miqtë. Shikoni më shumë
8.700 LEK
8.700 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 12 47 1/3 29.3
 • 10 44 2/3 27.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të vrapimit tuaj të preferuar dhe do jeni në qendër të vëmendjes. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa e brendshme jashtëzakonisht e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • LIGHTMOTION
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  7- 41 1/3 25.5
  9- 44 27.1
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  12 47 1/3 29.3
  10 44 2/3 27.6
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH2987-106
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Masa
  10
  9
  12
  8.5
  7.5
  9.5
  11
  8
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD1096-100
  7.700 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  8.500 LEK
  Masa
  7Y
  5.5Y
  4.5Y
  4Y
  6.5Y
  3.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DA1352-003
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.800 LEK
  Masa
  7.5
  11
  9
  9.5
  10
  12
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete 819352-010
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  4.400 LEK
  Masa
  4Y
  6Y
  7Y
  3Y
  5Y
  Ndihmë