BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2

Kodi i artikullit: BQ5451-110
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë për çdo rast. Këto atlete komode, me dizajn retro dhe basketbolli, janë shumë komode dhe sjellin një stil elegant sportiv. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Shikoni më shumë
6.900 LEK
6.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1.5Y 33 20.5
 • 12C 29.5 18
 • 12.5C 30 18.5
 • 2.5Y 34 21.5
 • 1Y 32 20
 • 13C 31 19
 • 3Y 35 22
 • 11C 28 17
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë për çdo rast. Këto atlete komode, me dizajn retro dhe basketbolli, janë shumë komode dhe sjellin një stil elegant sportiv. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Tekstura e këtyre atleteve mundëson qarkullimin optimal të ajrit dhe redukton ndjeshëm djersitjen e këmbëve. Tabani i gomës është shumë fleksibël dhe ndjek lëvizjet e këmbës së fëmijës, gjithashtu siguron ngjitje të përsosur në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj dhe me to do të duken si një yll i NBA-së në fushë, por edhe jashtë saj, sepse ka një gamë të gjerë aktivitetesh, në të cilat mund t’i veshin.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Lidhëse dhe shirit ngjitës
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  1"Y 33 20.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  2"Y 34 21.5
  1Y 32 20
  13C 31 19
  3Y 35 22
  11C 28 17
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete SLF223M101-62
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.900 LEK
  Masa
  42
  44
  43
  41
  45
  Sačuvano u omiljne
  Atlete SLF223M101-01
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.900 LEK
  Masa
  44
  46
  43
  45
  42
  41
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY9258
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.400 LEK
  Masa
  4-
  5
  6-
  6
  4
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GW6527
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  4.300 LEK
  Masa
  6K
  8-K
  5-K
  7K
  5K
  7-K
  9-K
  Ndihmë