BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE Atlete COURT VISION
NIKE

NIKE Atlete COURT VISION

Kodi i artikullit: CD5434-111
Nike Court Vision Low janë atlete për femra, dizajni i të cilave është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Këto atlete sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure natyrale dhe sintetike që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Shikoni më shumë
11.600 LEK
11.600 LEK
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 38.5 24.5
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8.5 40 25.5
 • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive.
Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Taban prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle, Vrapim
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 38.5 24.5
  7 38 24
  8 39 25
  6" 37.5 23.5
  8" 40 25.5
  6 36.5 23
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9535-003
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  9
  12
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  7.5
  6.5
  7
  6
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK2944-014
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  9.5
  10
  8
  11
  8.5
  9
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5453-121
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  6.200 LEK
  Masa
  6C
  8C
  7C
  5C
  9C
  10C
  Ndihmë