BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE

NIKE Atlete REVOLUTION 6

Kodi i artikullit: DC3728-600
9.300 LEK
9.300 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen

Vetëm në dyqanin tonë online, përfitoni 15% ULJE EXTRA në produktet e Koleksionit të Kaluar! ULJA ËSHTË E APLIKUAR, mjafton të shtoni produktet tuaja të preferuara në shportë dhe të përfitoni nga ulja. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 12 46 30
  • 9 42.5 27
  • 8.5 42 26.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
  • 11 45 29
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
9 42.5 27
8" 42 26.5
7" 40.5 25.5
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
11 45 29
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-62
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
42
44
43
41
45
Sačuvano u omiljne
Atlete SLF223M101-01
6.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
7.900 LEK
Masa
44
46
43
45
42
41
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9258
8.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.400 LEK
Masa
4-
5
6-
6
4
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6527
3.700 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.300 LEK
Masa
6K
8-K
5-K
7K
5K
7-K
9-K
Ndihmë