BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature

Kodi i artikullit: DC3729-101
Atletet për femra Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta në krahasim me modelin e mëparshëm. Në këto atlete do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Shikoni më shumë
9.900 LEK
9.900 LEK
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38
 • 36.5
 • 37.5
 • 40
 • 38.5
 • 39
 • 42.5
  42.5
 • 36
  36
 • 41
  41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për femra Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe shkathtësi në krahasim me modelet e mëparshme. Ato janë përbërë nga të paktën 20% e materialeve të ricikluara në kërkim të një fillimi të ri. Le të kuptojmë së bashku përgjegjësinë tonë ndaj mjedisit. Në këto atlete, do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6 Next Nature, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosje, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shputës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Sholla e gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një efekt natyral në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Më shumë vlerësim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni ato, dilni dhe filloni aventurën tuaj.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Lidhëse
 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme që ajroset

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportreality.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete ML373TD2
  10.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.500 LEK
  Masa
  8.5
  9.5
  8
  10
  11
  7
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP7556
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.700 LEK
  Masa
  5
  6-
  6
  4
  5-
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HP5870
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Masa
  11K
  2-
  1
  13-K
  2
  10K
  11-K
  12-K
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY2462
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.800 LEK
  Masa
  7-K
  8-K
  5-K
  7K
  5K
  6K
  9-K
  Ndihmë