BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low Next Nature

Kodi i artikullit: DH2987-001
Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura është frymëzuar nga atletet e basketbollit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Shikoni më shumë
11.600 LEK
11.600 LEK
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 12 46 30
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 8 41 26
 • 12.5 47 30.5
 • 8.5 42 26.5
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 11.5 45.5 29.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit të viteve '80, por keni diçka për kulturën e lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e një basketbolli të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Sholla e gomës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle, Basketboll
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  12 46 30
  10 44 28
  9" 43 27.5
  8 41 26
  12" 47 30.5
  8" 42 26.5
  11 45 29
  9 42.5 27
  11" 45.5 29.5
  7" 40.5 25.5
  10" 44.5 28.5
  7 40 25
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9535-003
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Masa
  9
  12
  10
  7.5
  8
  8.5
  9.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DD9294-007
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  7.5
  6.5
  7
  6
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CK2944-014
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Masa
  9.5
  10
  8
  11
  8.5
  9
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5453-121
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 19%
  6.200 LEK
  Masa
  6C
  8C
  7C
  5C
  9C
  10C
  Ndihmë