BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2
NIKE

NIKE Atlete NIKE COURT ROYALE 2

Kodi i artikullit: CQ9246-100
8.900 LEK
8.900 LEK
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 9 42.5 27
  • 12 46 30
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 26.5
  • 8 41 26
  • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Tenis
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
9 42.5 27
12 46 30
10 44 28
9" 43 27.5
8" 42 26.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë