BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE Atlete Run Swift 2
NIKE

NIKE Atlete Run Swift 2

Kodi i artikullit: CU3517-004
Nike NIKE RUN SWIFT 2 janë atlete për meshkuj për vrapim, të cilat do të sjellin stabilitet dhe rehati në çdo hap tuajin. Ato janë të dizajnuara kryesisht për vrapim në distanca të shkurtra, por janë gjithashtu të përshtatshme për aktivitete të tjera rekreative. Shikoni më shumë
10.800 LEK
10.800 LEK
10.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 45 29
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 12 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike Run Swift 2 janë atlete vrapimi për meshkuj që mund të vishen gjatë të gjithë aktiviteteve tuaja. Ato janë krijuar kryesisht për vrapim në seksione më të shkurtra dhe vijnë me një version të përditësuar që ofron stabilitet dhe ajrosje. Rrjeta në pjesën e sipërme jep ajrosje të shkëlqyer, dhe shtresat e buta nën këmbë japin një ndjesi butësie dhe rehatie. Tabani i qëndrueshëm me kapje të shkëlqyer ofron mbështetje pavarësisht ritmit tuaj të vrapimit. Kombinimi i qëndrueshmërisë së lartë dhe dizajnit të këtyre atleteve për vrapim NIke, ju motivon të thyeni rekorde personale.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Rrjetë në pjesën e sipërme
 • Profili klasik
 • Tabani prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  11 45 29
  7" 40.5 25.5
  8 41 26
  9" 43 27.5
  10 44 28
  8" 42 26.5
  12 46 30
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete BQ5451-117
  6.900 LEK
  Masa
  11C
  13C
  12.5C
  1Y
  1.5Y
  12C
  3Y
  2.5Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete HQ1762
  10.200 LEK
  Masa
  7
  7-
  10-
  8
  8-
  9
  9-
  Ndihmë