BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE

NIKE Atlete Wearallday

Kodi i artikullit: CJ1682-006
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale. Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme. Shikoni më shumë
11.600 LEK
11.600 LEK
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9 42.5 27
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 8 41 26
  • 10.5 44.5 28.5
  • 12 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale.

Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme.

Dizajni i thjeshtë ofron mundësi të shumta për t’u kombinuar, qoftë në një shëtitje në natyrë ose një shëtitje nëpër qytet.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme me rrjetë

• tabani prej gome

• Ngjyra: Gri / E Zezë / E Bardhë

• Kodi i artikullit: CJ1682-006

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
8 41 26
10" 44.5 28.5
12 46 30
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH2987-106
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
10
9
12
8.5
7.5
9.5
11
8
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1096-100
7.700 LEK
Shuma e kursyer 9%
8.500 LEK
Masa
7Y
5.5Y
4.5Y
4Y
6.5Y
3.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1352-003
9.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.800 LEK
Masa
7.5
11
9
9.5
10
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 819352-010
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Masa
4Y
6Y
7Y
3Y
5Y
Ndihmë