BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike Produkte Wearallday
Nike

Nike Produkte Wearallday

Kodi i artikullit: CJ1682-006
Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale. Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për meshkuj Nike Wearallday ofrojnë rehati maksimale.

Pjesa e sipërme siguron ajrosje, ndërsa tabani prej gome me një model "waffle" siguron ngjitje të qëndrueshme.

Dizajni i thjeshtë ofron mundësi të shumta për t’u kombinuar, qoftë në një shëtitje në natyrë ose një shëtitje nëpër qytet.

Specifikim:

• Pjesa e sipërme me rrjetë

• tabani prej gome

• Ngjyra: Gri / E Zezë / E Bardhë

• Kodi i artikullit: CJ1682-006

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka Nike
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte FQ6600-104
5.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte FN2552-104
8.900 LEK
Masa
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte FD6476-001
9.500 LEK
Masa
6
7
8
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte FD6454-103
9.500 LEK
Masa
8
8.5
9.5
Ndihmë