BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas Atlete RUNFALCON 2.0
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 2.0

Kodi i artikullit: FY8741
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj jashtëzakonisht të rehatshme dhe të lehta. Ato janë përbërë prej tekstili rrjetë të përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë. Pjesa e sipërme siguron rrjedhën optimale të ajrit. Shikoni më shumë
8.000 LEK
8.000 LEK
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 8 42 25.9
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 10- 45 1/3 28
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 11 46 28.4
  • 9 43 1/3 26.7
  • 9- 44 27.1
  • 12 47 1/3
  • 12- 48
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për meshkuj jashtëzakonisht të rehatshme dhe të lehta.

Ato janë përbërë prej tekstili rrjetë të përforcuar në vendet ku këmba ka nevojë për mbështetje më të mirë.

Pjesa e sipërme siguron rrjedhën optimale të ajrit.

Tabani i mesëm EVA thith presionin në këmbë dhe siguron një ndjenjë lehtësie në çdo hap.

Tabani prej gome është i qëndrueshëm edhe në zonë të lagur.

Këto atlete për meshkuj janë zgjedhja e duhur për atletët rekreativë që duan të thyejnë rutinën e stërvitjes në ambiente të mbyllura dhe të provojnë forcën e tyre në vrapim.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për vrapim

• Tabani i mesëm EVA

• Tabani prej gome

• Ngjyra: gri /e zezë

• Kodi i artikullit: FY8741

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
7 40 2/3 25
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
11 46 28.4
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
12
12-
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë