BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas Produkte BREAKNET
adidas

adidas Produkte BREAKNET

Kodi i artikullit: FX8707
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi. 3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Një pamje e mirë klasike dominon në atletet për meshkuj adidas BREAKNET PLUS të frymëzuara nga tenisi. 3 shiritat në pjesën e sipërme prej lëkure japin një ndjesi superiore dhe i bëjnë ato të lehta për tu kombinuar me një stil urban.
Specifikim:

 • Pjesa e sipërme prej lëkure me detaje kamoshi
 • Përforcim gome
 • Ngjyra: e bardhë, e zezë
 • Kodi i artikullit: FX8707

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë