BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas Produkte COURTSMASH
adidas

adidas Produkte COURTSMASH

Kodi i artikullit: F36718
adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarët rekreativ. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe të rehatshme me një pjesë rrjetë tek thembra. Vrimat në zonën sipër gishtërinjve mundësojnë një kalim të vazhdueshme të ajrit brenda atleteve. Shikoni më shumë
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 40 2/3 25
  • 10- 45 1/3 28
  • 8 42 25.9
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 9 43 1/3 26.7
  • 9- 44 27.1
  • 8- 42 2/3 26.3
Ruani në listën e të preferuarave

adidas COURTSMASH janë atlete për meshkuj të krijuara për lojtarët rekreativ. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike të qëndrueshme dhe të rehatshme me një pjesë rrjetë tek thembra. Vrimat në zonën sipër gishtërinjve mundësojnë një kalim të vazhdueshme të ajrit brenda atleteve. Tabani i mesëm i mbushur me shkumë ju jep rehati, ndërsa tabani prej gome parandalon rrëshqitjen dhe siguron një ngjitje të mirë të sipërfaqes

SPECIFIKIM:

• Atlete për meshkuj

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Tabani prej gome

• Tabani i mesëm EVA

• Gëzoni komoditetin dhe performancën e teknologjisë OrthoLite®

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: F36718

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje, Tenis
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë