BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas Atlete COURTSMASH
adidas

adidas Atlete COURTSMASH

Kodi i artikullit: F36262
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sipërme ngjashmëri me lëkurën dhe me rrjetë në thembra. Amortizimi i shtratit të mesit ju mban të qetë ndërsa shtresa e jashtme e gomës siguron një ngjitje të sigurt. Shikoni më shumë
8.000 LEK
8.000 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 38 23.3
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4 36 2/3 22.5
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 6- 40 24.6
  • 5- 38 2/3 23.8
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sipërme ngjashmëri me lëkurën dhe me rrjetë në thembra. Amortizimi i shtratit të mesit ju mban të qetë ndërsa shtresa e jashtme e gomës siguron një ngjitje të sigurt.

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Shollë gome

• Gëzoni rehatinë dhe performancën e shtresës OrthoLite®

• Ndjenjë e qëndrueshme dhe e lehtë

• Kodi i produktit: F36262

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje, Tenis
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
6- 40 24.6
5- 38 2/3 23.8
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë