BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE C

Kodi i artikullit: EF0222
Këto atlete adidas të frymëzuara nga loja e tenisit u japin rehati këmbëve të fëmijëve tuaj. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm dhe i gjithanshëm. Shikoni më shumë
5.500 LEK
5.500 LEK
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10K 28 16.6
 • 11-K 30 17.8
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 1 33 20
 • 12-K 31 18.7
 • 11K 29 17.4
 • 13-K 32 19.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Këto atlete adidas të frymëzuara nga loja e tenisit u japin rehati këmbëve të fëmijëve tuaj.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm dhe i gjithanshëm.

Atletet kanë një logo adidas në thembër.

 • Materiali: sintetikë
 • Kategoria: atlete
 • Gjinia: unisex (fëmijë)
 • Kodi: EF0222
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
10K 28 16.6
11-K 30 17.8
2 34 20.8
2- 35 21.2
1 33 20
12-K 31 18.7
11K 29 17.4
13-K 32 19.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DH2987-106
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
10
9
12
8.5
7.5
9.5
11
8
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1096-100
7.700 LEK
Shuma e kursyer 9%
8.500 LEK
Masa
7Y
5.5Y
4.5Y
4Y
6.5Y
3.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1352-003
9.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.800 LEK
Masa
7.5
11
9
9.5
10
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 819352-010
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Masa
4Y
6Y
7Y
3Y
5Y
Ndihmë