BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C
Produkte ADVANTAGE C

Produkte ADVANTAGE C

Kodi i artikullit: EF0222
Šifra proizvođača: EPG26
Këto atlete adidas të frymëzuara nga loja e tenisit u japin rehati këmbëve të fëmijëve tuaj. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm dhe i gjithanshëm. Shikoni më shumë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave

Këto atlete adidas të frymëzuara nga loja e tenisit u japin rehati këmbëve të fëmijëve tuaj.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm dhe i gjithanshëm.

Atletet kanë një logo adidas në thembër.

  • Materiali: sintetikë
  • Kategoria: atlete
  • Gjinia: unisex (fëmijë)
  • Kodi: EF0222
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Sportswear

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 246086-BLGY
10.500 LEK
Masa
41
43
45
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 232625-GYOR
9.500 LEK
Masa
45
41
40
42
46
44
43
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 400137L-RDBK
6.900 LEK
Masa
27
31
34
33
32
30
28
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte 232229-WBKR
8.500 LEK
Masa
45
42
41
44
46
43
40
Ndihmë